E.C.A. Kombi

E.C.A. Confeo Kombi Arıza Kodları

  • E.C.A. Confeo Kombi Arıza Kodları

Bu sayfada E.C.A. Confeo Kombi arıza kodları ve açıklamalarını inceleyebilirsiniz. Bu kodlarla kombinizden aldığınız hata kodunu karşılaştırarak cihazınızdaki arızayı tespit edebilir, eğer mümkün ise düzeltebilirsiniz. Eğer E.C.A. kombi arıza kodları içerisinde kombinizin modelini bulamazsanız bir başka E.C.A. modeli ile arıza kodlarını karşılaştırabilirsiniz. Eğer sorununuz devam ediyorsa bize 0212 515 0062  numaralı telefondan ulaşıp uzman servisimizden destek veya servis hizmeti alabilirsiniz.

Hemen Ara: 0212 515 0062

E.C.A. Confeo Kombi Arıza Kodları

t1 Arıza Kodu : Kombi cihazınız aşırı derecede ısınmış. Kapatıp biraz soğumasını bekleyin. Yeniden çalıştırdığınızda eğer sorununuz devam ediyorsa bize 0212 515 0062 numaralı telefondan ulaşıp uzman servisimizden destek veya servis hizmeti alabilirsiniz.

t2 Arıza Kodu : Kombi cihazınızın bacası aşırı derecede ısınmış. Baca gazı ısı seviyesi bir çok farklı sebepten kaynaklanabilir. Sorunun net tespiti ve çözümü için uzman servis personelimizden yardım alabilirsiniz.

t3 Arıza Kodu : Kombide ısıtılan suyun kalorifer peteklerinize ulaşmasını sağlayan NTC sensöründe arıza olduğunu belirtir.  t3 arızası oluştuğu zaman kombi çalışır fakat petekleriniz tam olarak ısınamaz. Sorunun net tespiti ve çözümü için uzman servis personelimizden yardım alabilirsiniz.

t5 Arıza Kodu : Kombi tarafından ısıtılan suyun kullanım alanlarına ulaşmasını sağlayan NTC sensörünün arızalı olduğunu belirtir. Sorunun net tespiti ve çözümü için uzman servis personelimizden yardım alabilirsiniz.

t6 Arıza Kodu : E.C.A. Confeo kombilerde t6 arıza kodu,  baca gazı sensöründe sorun  yaşandığını belirtir. Baca gazlarını ölçen sensör arızalı olabilir. Servis çağırmanız gerekmektedir.

t7 Arıza Kodu : E.C.A. Confeo kombilerde prosestat arıza yaptığı zaman ekranda  t7 arıza kodu belirir. Düzeltmek için kombi cihazınızı reset atın (yeniden başlatın) ve soğuması için kısa bir süre bekleyin.  Eğer sorununuz devam ediyorsa bize 0212 515 0062  numaralı telefondan ulaşıp uzman servisimizden destek veya servis hizmeti alabilirsiniz.

E1 Arıza Kodu : E.C.A. Confeo kombi cihazınız ateşleme esnasında cihazın çalışması için gerekli olan alevi oluşturamadığı için güvenlik amaçlı kombiyi kapatmıştır. Düzeltmek için kombi cihazınıza birkaç kez reset atın (yeniden başlatın). Eğer sorununuz düzelmiyor ise  iyonizasyonda yada elektronik kartında arıza meydana gelmiş olabilir. Sorunun net tespiti ve çözümü için uzman servis personelimizden yardım alabilirsiniz.

Uzman Servis Demirdöküm Kombi Servisi 0212 515 0062

E2 Arıza Kodu : E.C.A. Confeo kombi cihazınız ilk alevlenme esnasında sorun yaşıyor. Düzeltmek için kombi cihazınıza birkaç kez reset atın (yeniden başlatın). ). Eğer sorununuz düzelmiyor ise  iyonizasyon, elektrot yada elektronik kart arızalı olabilir. Bu sorunun çözümü için uzman servis personelinden yardım alabilirsiniz. 

Hemen Ara: 0212 515 0062

mbi cihazınız  çok fazla ısınmış. Bundan dolayı  limit termostat güvenlik için cihatı kapatmış. Bir süre cihazın soğumasını bekleyin.  Kombi cihazınıza reset atın (yeniden başlatın) . Eğer arıza sürekli tekrar ediyorsa düzeltmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E4 Arıza Kodu : E.C.A. Confeo kombi cihazları diferansiyel hava basıncında problem yaşadığı zaman E4 arıza kodunu ekrana getirir. Yeniden başlatılarak düzelebilecek bir sorun değildir. Uzman bir servis tarafından tamir yada değişim yapılması gerekebilir. Sorunun net tespiti ve çözümü için uzman servis personelimizden yardım alabilirsiniz.

E5 Arıza Kodu : E.C.A. Confeo kombi cihazları, hava basınç anahtarı arızalandığı zaman E5 arıza kodunu ekrana getirir. Hava prosestatı arızalanmış olabilir.Sorunun net tespiti ve çözümü için uzman servis personelimizden yardım alabilirsiniz.

d1 Arıza Kodu :  Bu arıza kodu kombinin düzgün alevlenemediğini belirtir. Düzeltmek için kombi cihazınıza birkaç kez reset atın (yeniden başlatın). ). Eğer sorununuz düzelmiyor ise  iyonizasyon, elektrot yada elektronik kart arızalı olabilir. Bu sorunun çözümü için uzman servis personelinden yardım alabilirsiniz. 0212 515 0062

a1 Arıza Kodu : Bu arıza kodu kombi cihazınıza gelen elektrik voltajında düşüklük olduğunu belirtir. Eğer gelen elektrik voltajı düşükse bir regülatör kullanmanız gerekebilir. Bu sorunun çözümü için uzman servis personelinden yardım alabilirsiniz. 0212 515 0062

p1 Arıza Kodu : Bu arıza kodu kombi içerisindeki ısıtma suyunun basıncının düşük olduğunu belirtir.

Call Now ButtonServisi Ara