E.C.A Kombi Servisi

E.C.A KOMBİ SERVİSİ

]Sabah 08:00 ile akşam 20:00 saatleri arasında E.C.A  kombi servis hizmeti sağlayan firmamız istanbul genelinde tüm kombi modellerine kombi yedek parça, kombi bakım, kombi montaj teknik servis sağlayıcısıdır. 0212 515 0062  Cihazlarınızın tamamı yerinden sökülmeden oldukları yerde onarılmaktadır. Uygun fiyat, uygun ödeme şartları ve en önemlisi bir yıl garantili onarım hizmetimizle güvendesiniz.

Aşağıdaki işlemleri yaptıktan sonra çalışmayan kombiye son çare olarak reset işlemi yapın ve bekleyin eğer kombi hala arıza veriyor ise profesyonel yardım almak için servis 0212 515 0062 ‘u arayın.

ECA Kombi Servis

ECA Kombi Servis ECA marka ürünler, yıllardır birçok aile tarafından hem dayanıklı olması hem de teknik destek açısından çok iyi olmasından dolayı tercih edilmektedir. Bu markada bulunan doğalgaz sobası, şofben ya da kombilerinizi kullanırken, hem firmanın sizlere sunmuş olduğu garanti süresinden dolayı güvende olacak hem de arızalardan dolayı en kısa sürede destek alma imkanına sahip olacaksınız. ECA kombi servisimiz ile ilgili hizmet alan kişiler, firmamız tarafından aranmakta ve hizmetlerimiz hakkında yorumları sorulmaktadır. Bu yorumlar neticesinde eğer sorunu çözülmemiş olan bir kullanıcımız varsa, onların tüm şikayetlerini gidermeleri için merkeze bağlı ekiplerimiz gönderilecektir. Bu kişiler de sorunu tamamı ile ortadan kaldıramazsa, firmamız tarafından kullandığınız ürünün yenisi sizlere teslim edilecektir. ECA kombi servisini aradığınız zaman hem şofbenleriniz hem de diğer ürünleriniz için destek talebinde bulunabilirsiniz. Sadece arıza durumlarınız için değil, kombinizi nasıl daha verimli kullanacağınız, ECA’nın sizler için yeni piyasaya sürülen bir ürün olup olmadığını ya da bakım işlemleri için neler yapmanız gerektiği konularında yardım alabilirsiniz. Eğer teknik ekibimizin çözmesi gereken bir sorun mevcutsa, ECA firmalarının ellerinde bulunan mobil araçlar sizlere gönderilmektedir. Bu araçların içerisinde, tekrardan kombi yapacak kadar malzeme bulunmakta ve her eve gidildiğinde bu malzemeler yenilenmektedir. Bundan dolayı, arızalarınız olabildiğinden daha kısa sürede çözülür ve sizlerin madur olmaması açısından çalışmalar sürdürülecektir. 0212 515 0062 

ECA Bakım Onarım

ECA Bakım Onarım ECA ürünlerini satın alan kullanıcılarımıza, özellikle kombi kullanımlarında senede bir kez bakım yapılmasını öneriyoruz. Bakımın ne zaman yapılacağı aslında pek de önemli değildir. Fakat kış aylarında aktif bir şekilde kombi kullanıldığından dolayı, kullanıcılarımızın kış aylarına gelmeden kombilerine bakım yaptırması performans artması açısından önemlidir. Eğer yaklaştığımız kış aylarına yönelik kombinizi de hazırlamak istiyorsanız ECA bakım onarım talebinizi bizlere iletebilirsiniz. Hafta sonları dışında tüm günlerde mesai saatleri içerisinde ekiplerimizi sizlere gönderebilecek, en kısa sürede bakım işlemlerinin tamamlanmasını sağlayabileceğiz.

E.C.A. CONFEO KOMBİ ARIZA KODLARI

  • E.C.A. Confeo Kombi Arıza Kodları

Bu sayfada E.C.A. Confeo Kombi arıza kodları ve açıklamalarını inceleyebilirsiniz. Bu kodlarla kombinizden aldığınız hata kodunu karşılaştırarak cihazınızdaki arızayı tespit edebilir, eğer mümkün ise düzeltebilirsiniz. Eğer E.C.A. kombi arıza kodları içerisinde kombinizin modelini bulamazsanız bir başka E.C.A. modeli ile arıza kodlarını karşılaştırabilirsiniz. Eğer sorununuz devam ediyorsa bize 0212 515 0062  numaralı telefondan ulaşıp uzman servisimizden destek veya servis hizmeti alabilirsiniz.

E.C.A. CONFEO KOMBİ ARIZA KODLARI

t1 Arıza Kodu : Kombi cihazınız aşırı derecede ısınmış. Kapatıp biraz soğumasını bekleyin. Yeniden çalıştırdığınızda eğer sorununuz devam ediyorsa bize 0212 515 0062 numaralı telefondan ulaşıp uzman servisimizden destek veya servis hizmeti alabilirsiniz.

t2 Arıza Kodu : Kombi cihazınızın bacası aşırı derecede ısınmış. Baca gazı ısı seviyesi bir çok farklı sebepten kaynaklanabilir. Sorunun net tespiti ve çözümü için uzman servis personelimizden yardım alabilirsiniz.

t3 Arıza Kodu : Kombide ısıtılan suyun kalorifer peteklerinize ulaşmasını sağlayan NTC sensöründe arıza olduğunu belirtir.  t3 arızası oluştuğu zaman kombi çalışır fakat petekleriniz tam olarak ısınamaz. Sorunun net tespiti ve çözümü için uzman servis personelimizden yardım alabilirsiniz.

t5 Arıza Kodu : Kombi tarafından ısıtılan suyun kullanım alanlarına ulaşmasını sağlayan NTC sensörünün arızalı olduğunu belirtir. Sorunun net tespiti ve çözümü için uzman servis personelimizden yardım alabilirsiniz.

t6 Arıza Kodu : E.C.A. Confeo kombilerde t6 arıza kodu,  baca gazı sensöründe sorun  yaşandığını belirtir. Baca gazlarını ölçen sensör arızalı olabilir. Servis çağırmanız gerekmektedir.

t7 Arıza Kodu : E.C.A. Confeo kombilerde prosestat arıza yaptığı zaman ekranda  t7 arıza kodu belirir. Düzeltmek için kombi cihazınızı reset atın (yeniden başlatın) ve soğuması için kısa bir süre bekleyin.  Eğer sorununuz devam ediyorsa bize 0212 515 0062  numaralı telefondan ulaşıp uzman servisimizden destek veya servis hizmeti alabilirsiniz.

E1 Arıza Kodu : E.C.A. Confeo kombi cihazınız ateşleme esnasında cihazın çalışması için gerekli olan alevi oluşturamadığı için güvenlik amaçlı kombiyi kapatmıştır. Düzeltmek için kombi cihazınıza birkaç kez reset atın (yeniden başlatın). Eğer sorununuz düzelmiyor ise  iyonizasyonda yada elektronik kartında arıza meydana gelmiş olabilir. Sorunun net tespiti ve çözümü için uzman servis personelimizden yardım alabilirsiniz.

UZMAN SERVİS E.C.A. KOMBİ SERVİSİ 0212 515 0062

E2 Arıza Kodu : E.C.A. Confeo kombi cihazınız ilk alevlenme esnasında sorun yaşıyor. Düzeltmek için kombi cihazınıza birkaç kez reset atın (yeniden başlatın). ). Eğer sorununuz düzelmiyor ise  iyonizasyon, elektrot yada elektronik kart arızalı olabilir. Bu sorunun çözümü için uzman servis personelinden yardım alabilirsiniz. 0212 515 0062

E3 Arıza Kodu : Kombi cihazınız  çok fazla ısınmış. Bundan dolayı  limit termostat güvenlik için cihatı kapatmış. Bir süre cihazın soğumasını bekleyin.  Kombi cihazınıza reset atın (yeniden başlatın) . Eğer arıza sürekli tekrar ediyorsa düzeltmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E4 Arıza Kodu : E.C.A. Confeo kombi cihazları diferansiyel hava basıncında problem yaşadığı zaman E4 arıza kodunu ekrana getirir. Yeniden başlatılarak düzelebilecek bir sorun değildir. Uzman bir servis tarafından tamir yada değişim yapılması gerekebilir. Sorunun net tespiti ve çözümü için uzman servis personelimizden yardım alabilirsiniz.

E5 Arıza Kodu : E.C.A. Confeo kombi cihazları, hava basınç anahtarı arızalandığı zaman E5 arıza kodunu ekrana getirir. Hava prosestatı arızalanmış olabilir.Sorunun net tespiti ve çözümü için uzman servis personelimizden yardım alabilirsiniz.

d1 Arıza Kodu :  Bu arıza kodu kombinin düzgün alevlenemediğini belirtir. Düzeltmek için kombi cihazınıza birkaç kez reset atın (yeniden başlatın). ). Eğer sorununuz düzelmiyor ise  iyonizasyon, elektrot yada elektronik kart arızalı olabilir. Bu sorunun çözümü için uzman servis personelinden yardım alabilirsiniz. 0212 515 0062

a1 Arıza Kodu : Bu arıza kodu kombi cihazınıza gelen elektrik voltajında düşüklük olduğunu belirtir. Eğer gelen elektrik voltajı düşükse bir regülatör kullanmanız gerekebilir. Bu sorunun çözümü için uzman servis personelinden yardım alabilirsiniz. 0212 515 0062

p1 Arıza Kodu : Bu arıza kodu kombi içerisindeki ısıtma suyunun basıncının düşük olduğunu belirtir.

Call Now ButtonServisi Ara