Vestel Beyaz Eşya Servis

[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][vc_empty_space][vc_column_text]Vestel Teknik Servis olarak tüm beyaz eşyalarınızı güler yüzlü uzman kadromuz ile %100 müşteri memnuniyeti ile yerinde garantili olarak hizmet sunuyoruz.

Hemen Ara: 0212 515 0062

Arızalanan Bulaşık makinanız, çamaşır makinanız, fırın, buzdolabı beyaz eşyanız ne olursa olsun 7/24 hizmet ağı ile firmamız ile size hızlı ve ekonomik vestel beyaz eşya teknik servisihizmeti sunuyoruz.

VESTEL BEYAZ EŞYA SERVİS TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ

Beyaz Eşya Servisi hizmetleri sektörde 10 yılı aşkın hizmet süresi ile garanti kapsamı dışında kalmış cihazların onarımını, geri kazanılmasını sağlamak için teknik servis hizmetlerine devam etmektedir. İşletme yetenekli eğitimli, yetki sertifikalı ustaları ile destek vermeye her an hazır durumdadır.

Beyaz Eşya servis merkezimiz bölgesindeki en hizmette ekonomiklikte ve çözümde etkin kurumlardan biridir. Kurum tamamen beyaz eşya, buzdolabı, elektronik ürünler, ankastre ev aletleri, televizyonlar, klimalar, kombiler, kazan sistemleri arıza bakım onarımı konusunda üstün performanslı hizmetler üretir.

Beyaz eşya bakım onarımı talebi için işinizi hızlandıracak ve net çözüme ulaştıracak ihtiyaçlar ; doğru yedek parça- ekipman hazırlığı için, hızlı müdahale ve değişim için arıza şikayetini doğru tarif edebilmek. Cihaz modelini ve tipini doğru kaydettirmek. Bu doğru bilgiler ışığında teknisyenlerimiz arızaların çözümü için müşteri ile uzlaşılan zamanda mal sahibinin gözetiminde cihazın bulunduğu yerde beyaz eşya, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi cihazların tamirini sağlar. İşleyiş başlangıcı talebin açılması ile start alır. Hizmetin devamında cihaz arıza teşhisi yerinde yapılır. Kullanıcıya arıza, fiyatlandırma, zamanlama ile ilgili net bilgiler verilir. Hizmetin tamamlanması için onay alınır işlem yapılır. Hizmet Garantisi ; Beyaz eşya tamir işlemi bittikten sonra tüketiciye , verilen hizmet ve değişimi gerçekleşen yedek parçanın ücret ve ayrıntılarını gösteren garanti hizmet belgesi bırakılır. Verilen garanti süresi içinde değişen parça arızalanırsa aynı süre içinde ücretsiz olarak tekrar değişimi sağlanır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Çamaşır makinesi E03 hata kodunu veriyor ise su ile ilgili sorununuz olabilir. Bu sorun daha çok çamaşır makineniz su boşalttıkdan sonra su seviyesi değişmiyor ise E03 hata kodunu gösterir. Tabiki sadece bundan dolayı E03 arızasını vericeği anlamına gelmez. Size şu an önerilen ilk önerimiz çamaşır makinenizin fişini çekmek olacaktır.

Çünkü sizin bu konuyla alakalı fiziki müdahelede bulunmamanız gerekir. Cihazınız garantili ise garantisini bozabilir veya sorununuz küçük müdaheleler ile çözüme kavuşmayıp daha büyük müdahelelere gerek kalabilir. Kimi zaman ise bu sorun elektriksel problemlerden dolayıda gözükmektedir. Şebeke suyunuzun çok kireçli olmasıda buna sebep olabilmektedir.

Sizin için en sağlıklı çözüm size en yakın Vestel Servisinden yardım almaktır. Teknisyenler eşliğinde çamaşır makinanıza müdahele edilirse cihazınızın hem ömrü uzar. Hemde daha küçük ücretlerle bu sorunu çözüme kavuşturmuş olursunuz.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Vestel Buzdolabı SA Hata kodu yanıp sönüyor ise buzdolabınızda arıza var anlamına gelir. Bu arızanın bir çok nedeni olabilir. SA hata kodu bir kaç arızanın sonucunda yanıp söner ekranda.

Bunu anlamanın tek yolu bir beyaz eşya teknisyeniyle kontrol ederek arızayı tespit etmektir. ” Vestel buzdolabı SA arıza kodu ” ” Vestel SA hata kodu “ Bu arızanın veya arızalarınçözümü vardır. Önemli olan cihazınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturabilmektir. Size önerimiz size en yakın Vestel Servisini çağırmanız olucaktır.

Uzman ekipler tarafından daha kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Vestel Buzdolabı SA hata kodu.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]